Roleta okienna zaciemniająca - sklep, specyfikacja, cena

Roleta okienna zaciemniająca to doskonały wybór, który fantastycznie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w praktycznie każdej stylistyce. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością, nadzwyczajną estetyką oraz łatwą obsługą, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających osób. Dzięki akcesorium w skuteczny sposób można odgrodzić się od świata zewnętrznego, zasłaniając okno zarówno w dzień, jak i w nocy. To doskonała bariera przed nadmiernym działaniem intensywnych promieni słonecznych, które wpływają na samopoczucie wszystkich znajdujących się w budynku osób. Tego typu osłona okienna świetnie nadaje się nie tylko do domów, ale również przestrzeni biurowych, chroniąc pomieszczenie przed nagrzaniem w okresie letnim, a także przed utratą ciepła w zimowym.

Roleta okienna zaciemniająca
obrazek prezentujacy

Roleta okienna zaciemniająca - gdzie kupić?

Decydując się na inwestycję w dobrej jakości roletę okienną zaciemniającą, warto zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej minirolety.pl. Dostępne na niej produkty wyróżniają się solidnym wykonaniem z trwałych, wytrzymałych i modnych materiałów, co czyni akcesorium nie tylko praktycznym, ale również estetycznym. W sklepie można uzyskać fachową pomoc ze strony pracowników, którzy posłużą profesjonalnymi poradami i przekażą kluczowe informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące oferowanego artykułu. Kontaktując się z pracownikami minirolety.pl, można liczyć na indywidualne podejście do klienta i transakcję przebiegającą w przyjaznej, komfortowej atmosferze.

Roleta okienna zaciemniająca - specyfikacja

Oferowane na stronie internetowej minirolety.pl produkty cechują się wykonaniem z najlepszej klasy tkaniny o gęstym splocie, która jest precyzyjnie podgumowana. Gramatura materiału wynosi 285g/m2, natomiast długość zamontowanego łańcuszka to aż 120 cm. Osłona została wykończona z dbałością o najdrobniejsze detale, by służyła nie tylko jako ochrona przed słońcem czy sposób na zapewnienie prywatności, ale również jako element dekoracyjny. Rolety 100% zaciemniające to opcja dla osób, którym zależy na inwestycji w najlepszej klasy rozwiązanie, by posłużyło w danym pomieszczeniu przez bardzo długi czas. Dostępne w asortymencie minirolety.pl akcesorium posiada mechanizm samohamujący, natomiast odległość rolety od głównej krawędzi okna wynosi 1 cm.

Roleta okienna zaciemniająca - cena

Oferowana w sklepie internetowym minirolety.pl roleta zaciemniająca posiada atrakcyjną ceną, której wysokość uzależniona jest od ustalonych z pracownikami firmy wymiarów. Produkt dostępny jest w różnych barwach, dzięki czemu można skutecznie dobrać go do panującej w stworzonym wnętrzu aranżacji. Z ceną rolety okiennej zaciemniającej można zapoznać się w jej opisie. Warto mieć na uwadze, że wartość ulega zmianie w momencie wpisania innych wymiarów osłony okiennej. W razie wystąpienia dodatkowych pytań można skonsultować się z obsługą klienta, która z uwagą i zaangażowaniem pomoże w doborze odpowiedniej rolety w pełni zaciemniającej, spełniającej oczekiwania zainteresowanej jej zakupem osoby.